Co warto wiedzieć
o naszych szkoleniach?

Naszą misją jest wspomaganie edukacji dzieci, poprzez odpowiednie przygotowanie rodziców, nauczycieli, opiekunów i terapetów. Poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań wychowawczych i edukacyjnych to nasza pasja. Wspomagamy rodziców i nauczycieli w ich kompetencjach wychowawczych, wyposażamy w narzędzia do efektywnej pracy. 

 

Uczestników naszych szkoleń wyposażamy w kompetencje niezbędne do tego aby: wspomagać dziecko w zdobyciu pełnego potencjału,  radzić sobie z trudnymi zachowaniami, wprowadzać efektywne formy pracy, motywować. Wspieramy zarówno nauczycieli/specjalistów jak i rodziców. Nasze szkolenia odchodzą od tradycyjnych form edukacji dzieci i rzucają zupełnie inne światło na zagadnienie edukacji. 

 

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat potwierdzający jego ukończenie. Dla większej wygody, z troski o środowisko i wiedząc jak często zdarza się, że certyfikaty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach - dostarczamy je w formie PDF-a na wskazany adres e-mail. Dzięki temu, dokument można wydrukować, gdy jest to potrzebne lub dołączyć w formie pliku, np. jako załącznik do CV.

Jak zapisać się
na szkolenie?

Jeżeli interesuje Cię konkretne szkolenie, które jest już przewidziane w poniższym kalendarzu - wystarczy, że zgłosisz chęć uczestnictwa za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

 

Natomiast jeśli w harmonogramie nie ma warsztatów, w których chcesz wziąć udział - napisz do nas, a wspólnie ustalimy dogodny termin i warunki spotkania.