Kategoria

Dla dorosłych

Czas trwania

6 godzin zegarowych

Częstotliwość

2 spotkania (każde trwa trzy godziny zegarowe)

Wielkość grupy

od 22 do 40 osób

Inwestycja

210 PLN / osoba

Prowadzące

Katarzyna Kordowska

Opis szkolenia

NAUCZYSZ SIĘ:
• Jakie procesy zachodzą w mózgu dziecka w trakcie uczenia się,
• Jak odkryć talent swojego dziecka,
• Jak odkryć swoje dwie wyjątkowe cechy za pomocą testu "STANDOUT" Marcusa Buckinghama
• Jak ze swoich wyjątkowych cech budować swoje mocne strony,
• Jak wykorzystać tą wiedzę w swoim codziennym życiu zawodowym • metoda "The Work" Byron Katie + wyniki najnowszych badań na temat stresu,
• Jak przygotować swoje dziecko do życia w zmieniającym się świecie i pomóc mu odnaleźć jego mocne strony,
• Jak odnaleźć się na rynku pracy.

 

Żyjemy w czasach bardzo szybkich zmian. Jedno kliknięcie umożliwia nam dostęp do wiedzy, którą kiedyś z trudem zdobywano, a człowiek, który wiedział miał ogromną wartość na rynku pracy. Dyplom wyższej uczelni nie jest obecnie gwarancją dobrej pracy. Nakłanianie dzieci do nauki od rana do wieczora, aby posiadły ogromną i najczęściej zbędną wiedzę, również nie jest dobrym rozwiązaniem.
Najnowsze wyniki badań na temat talentów i procesów zachodzących w mózgu w trakcie uczenia się, pomagają poradzić sobie z pytaniem: Jak w takim razie mogę pomóc mojemu dziecku przygotować się do życia w tak zmieniającym się świecie?
Najczęściej jesteśmy ekspertami od swoich słabości i wad. Już od najmłodszych lat skupia się naszą uwagę na tym, co nam nie wychodzi.

 

Okazuje się jednak, że fakt posiadania przez człowieka tak niesamowitego narządu jakim jest mózg jest równoznaczne z posiadaniem szczególnego talentu. Dlaczego? Dowiesz sie na warsztacie!
Świadomość posiadania swoich wyjątkowych cech, pozwoli Ci zbudować swoje mocne strony i poświęcić swój czas i energię na odniesienie sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym!

 

Zapraszam!
Katarzyna Kordowska

Napisz
do nas

Interesuje Cię to szkolenie?
Zapisz się, powiadomimy Cię o najbliższym terminie szkolenia.

 

Zapisz się